Nowy wymóg google - SSL

NEWS

Nowe wymagania Google’a: STRONY INTERNETOWE MUSZĄ MIEĆ CERTYFIKAT SSL

Certyfikat SSL pozwala na bezpieczny przepływ informacji, który ma zastosowanie w przypadku łączenie się ze stroną internetową. Połączenia takie są szyfrowane, a dzięki temu wysyłane czy odbierane dane, są w praktyce niemożliwe do przechwycenia.

Takie standardy do tej pory mogliśmy zaobserwować na stronach banków, sklepów, gdzie dokonywane były transakcje płatnicze, w której obowiązkiem było pozostawić  dane Klienta by uruchomić powyższe procesy.

W tej chwili Google promuje politykę "HTTPS EVERYWHERE" - (ang. WSZĘDZIE HTTPS), mając na celu rozpromować bezpieczne przeglądanie treści w internecie. Jako, iż ich GOOGLE tworzy najpopularniejszą przeglądarke na świecie, mają mocny argument i niedługo za pewne wszyscy będą do tego zmuszeni. Poniżej zamieszcze przykład strony bez https://

Strona bez https

Pierwsze efekty możemy zaobserwować wchodząc na niezabezpieczone strony, które nie mają jeszcze przedrostku "S" gdzie od razu przed wyświetleniem strony otrzymujemy informację, iż strona nie jest zabezpieczona, a co więcej zdarza się, że strona się nie wyświetli bez oświadczenia zgody na kontynuację

 

Dlaczego My?

Podsumowanie dotychczasowych osiągnięć...

PONAD

Zrealizowanych projektów

PONAD

Lat na rynku

PONAD

% zadowolonych Klientów

Ze stroną internetową WWW
...jest jak z dzieckiem!

To na kogo wyrośnie Twoje dziecko jest głównie zasługą wartości, które przekazujesz mu w jego dorastaniu.

Tak samo jest i ze stroną internetową!

To ile przyniesie Ci korzyści stworzona strona internetowa, zależy w głównej mierze od tego ile serca w nią włożysz i ile będziesz w stanie poświecić jej czasu w przyszłości.

W dzisiejszych czasach jest sporo firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych. Mogą one pomóc Ci przy projektowaniu strony, w kreowaniu wizerunku marki, lub zająć się wszystkimi etapami kompleksowo za Ciebie.

WYBÓR FIRMY

Tworzenie Stron WWW

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Wiadomość

WYŚLIJ

card image

CIK Jarosław Gumkowski

Nie zwlekaj, zapraszamy do kontaktu. Możesz również skorzystać z formularza. Odpowiedź powinieneś uzyskać niezwłocznie, nie później niż do 12 godz.


CIK - Jarosław Gumkowski

Jeśli zależy Państwu na niezwłocznej odpowiedzi prosimy o kontakt telefoniczny.

+48 606 459 588
biuro@cik.net.pl

ul. Górczewska 200B/231
01-460 Warszawa