CIK - JAROSŁAW GUMKOWSKI

AKTUALNOŚCI

Nowe wymagania Google’a: STRONY INTERNETOWE MUSZĄ MIEĆ CERTYFIKAT SSL

Certyfikat SSL pozwala na bezpieczny przepływ informacji, który ma zastosowanie w przypadku łączenie się ze stroną internetową. Połączenia takie są szyfrowane, a dzięki temu wysyłane czy odbierane dane, są w praktyce niemożliwe do przechwycenia.

Takie standardy do tej pory mogliśmy zaobserwować na stronach banków, sklepów, gdzie dokonywane były transakcje płatnicze, w której obowiązkiem było pozostawić  dane Klienta by uruchomić powyższe procesy.

W tej chwili Google promuje politykę "HTTPS EVERYWHERE" - (ang. WSZĘDZIE HTTPS), mając na celu rozpromować bezpieczne przeglądanie treści w internecie. Jako, iż ich GOOGLE tworzy najpopularniejszą przeglądarke na świecie, mają mocny argument i niedługo za pewne wszyscy będą do tego zmuszeni. Poniżej zamieszcze przykład strony bez https://

Strona bez https

Pierwsze efekty możemy zaobserwować wchodząc na niezabezpieczone strony, które nie mają jeszcze przedrostku "S" gdzie od razu przed wyświetleniem strony otrzymujemy informację, iż strona nie jest zabezpieczona, a co więcej zdarza się, że strona się nie wyświetli bez oświadczenia zgody na kontynuację

 

NASI KLIENCI

Zadowoleni Klienci

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów i skorzystaj z naszej bogatej oferty tworzenia stron internetowych. Będziemy wdzięczni również za pozostawienie opinii po wykonanej usłudze.

Skontakuj się z nami

Zleć nam zrobienie

STRONY INTERNETOWEJ

i uzyskaj 20% RABATU

Dla naszych NOWYCH KLIENTÓW przewidzieliśmy RABAT 20%, na wykonanie pierwszej STRONY INTERNETOWEJ. Dla naszych stałych Klientów, również przygotowaliśmy ciekawe PROMOCJE!

ZADZWOŃ

Dopytaj o szczegóły PROMOCJI na stronę internetową!