CIK - JAROSŁAW GUMKOWSKI

ARTYKUŁY

Cennik stron internetowych

Cennik stron internetowych

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej oraz jakie są ogólne ceny za ich wykonanie?

Takie pytania często zadawane są na początku każdej przeprowadzanej rozmowy z Klientami, którzy zainteresowani są tworzeniem pierwszych stron internetowych

Ciężko jest jednoznacznie określić i podać koszt wykonania strony internetowej, czy samego projektu nie posiadając specyfikacji projektu. Na cenę strony internetowej, wpływ ma wiele czynników tj.: 

 1. Jakiego typu będzie to strona internetowa (wizytówkowa, jednostronnicowa czy może rozbudowana do max. 5-6 podstron). 
 2. Czy tworzymy stronę internetową z systemem CMS - do zarządzania treścią?
 3. Czy na stronie internetowej będzie funkcjonalność sprzedaży on-line?
 4. Czy na stronie internetowej będą umieszczone formularze kontaktowe?
 5. Czy na stronie internetowej będą zamieszczone moduły aktualności, galerie zdjęć, mapy google itp. 
 6. Czy strona internetowa będzie responsywna - dostosowana do wszystkich urządzeń?

Otrzymując od Klienta niezbędne informację, wpływające na wycenę strony internetowej jesteśmy gotowi podać całościowe koszty jej wykonania wraz z utrzymaniem rocznym.

Od czego zależy cena za wykonanie strony internetowej?

Cena stron internetowych zależy nie tylko od funkcjonalności lecz również od samego projektanta. Stronę internetową może wykonać nam freelancer, agencja marketingowa, czy prywatna firma zajmująca się projektowaniem i tworzeniem stron internetowcyh. 

Decydując się na usługi freelancera cena za wykonanie strony internetowej będzie zapewne niższa, niż w obu powyższych przypadkach oraz zakres i jakość usług zdecydowanie uboższa. Jeśli myślisz o profesjonalnej stronie internetowej, którą chcesz aktulizować czy pozycjonować zdecydowanie nie wybieraj usług freelancera. Zlecając projekt takiej osobie - warto mieć do niej ogromne zaufanie.

Cena strony internetowej w dużej mierze zależeć będzie też od jej funkcjonalności. Nie mając dokładnej specyfikacji, możemy przyjąć tylko przybliżone koszta za wykonanie strony internetowej. Aby uniknąć wszelkich niedomówień i niejasności, warto już na samym początku projektowania strony zadbać o dostarczenie specyfikacji projektu by przybliżyć realną cenę za wykonanie strony internetowej jaką przyjdzie zapłacić ostatecznie Klientowi. 

Strona internetowa do 1500 zł

Cena za wykonanie strony internetowej w Centrum Informatyczno - Konsultingowym Jarosław Gumkowski wacha się od 800 zł - do 1500 zł. Podane kwoty oczywiście mogą się różnić ze względu na otrzymaną specyfikację i funkcjonalność strony. 

Strona internetowa w cenie do 1500 zł może mieć już:

 1. Indywidualnie przygotowany projekt graficzny strony internetowej
 2. System CMS (autorski system do zarządzania treścią)
 3. Dodatkowe moduły na stronę internetową tj. aktualności, galeria, realizacje, blog
 4. Formularz kontaktowy na stronę internetową
 5. Lokalizacja firmy na mapach GOOGLE
 6. RWD - responsywna strona internetowa dostosowana do wszystkich urządzeń
 7. Dodatkowy moduł SEO
 8. Instalacja strony internetowej i pomoc techniczna

Są to tylko ceny poglądowe za wykonanie strony internetowej. Dokładną i szczegółową wycenę stron internetowych omawiamy bezpośrednio z Klientem po otrzymaniu specyfikacji.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się ile będzie kosztować strona internetowa dla Państwa działalności, bądź prywatnego wykorzystania - zaprszamy do kontaktu. Bezpłatnie wycenimy nowy projekt strony internetowej, jak również możemy zająć się przebudową już istniejącej witryny