Responsywne Strony Internetowe RWD

ARTYKUŁY

 Responsive Web Design (RWD)

Responsywna Strona Internetowa - czyli jedna strona na wiele urządzeń!

Zalet takiego rozwiązania jest pełna gama, począwszy od jednego wspólnego systemu do zarządzania treścią strony internetowej, kończywszy na naszych Klientach odwiedzających stronę internetową z różnych urządzeń jak i robotów indeksujących w wyszukiwarkach internetowych, które przychylniej patrzą na tego typu projekty. 

Myśląc poważnie o swoim biznesie w sieci - powinieneś rozważyć stworzenie responsywnej strony internetowej!

Wasi Klienci oglądają stronę na różnych urządzeniach: telefony, tablety, komputery, w których wyświetlacze mają różne wyświetlacze a przy tym i rozdzielczości. Nieresponsywny projekt strony (DESIGN) może uniemożliwić Waszemu Klientowi poprawne odczytanie strony i tym samym Klient tak szybko jak się na stronie internetowej pojawił - tak szybko tą stronę porzuci. 

Największą WADĄ takich rozwiązań są niestety KOSZTA!

Tworzenie responsywnych projektów stron internetowych zajmuję z reguły znacznie więcej czasu. Musimy przygotować kilka wersji wyświetlania strony internetowej na różne rozdzielczości urządzenia. Z reguły na wersjach mobilnych stron internetowych pozostawiamy tylko najbardziej istotne elementy z uwagi na fakt małych rozmiarów wyświetlacza - często 320 na 480 px.

Tworzenie responsywnych stron internetowych zajmuję więcej czasu, ale efekty takiego rozwiązania przynoszą znacznie więcej zysków! Wybór należy do Ciebie!

 

Czym się zajmujemy?

Krótki opis naszych usług...

Nie wiesz ile będzie kosztować Cię strona internetowa? Wyślij do nas zapytanie...


Bezpłatnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie zadane nam pytania.

Możliwość fizycznego spotkania i omówienia zagadnień.

Chcesz porozmawiać od razu? Zadzwoń do nas : +48 606 459 588


WAŻNE : Wysyłając wiadomość nie zapisujesz się na żadną listę mailingową, nie rozsyłamy również żadnych ofert, reklam czy SPAM'u. Odpowiadamy tylko na przesłane zapytania.

Obiecujemy, nigdy NIE SPAMOWAĆ Cię niechcianymi wiadomościami e-mail.