CIK - JAROSŁAW GUMKOWSKI

ARTYKUŁY

 Responsive Web Design (RWD)

Responsywna Strona Internetowa - czyli jedna strona na wiele urządzeń!

Zalet takiego rozwiązania jest pełna gama, począwszy od jednego wspólnego systemu do zarządzania treścią strony internetowej, kończywszy na naszych Klientach odwiedzających stronę internetową z różnych urządzeń jak i robotów indeksujących w wyszukiwarkach internetowych, które przychylniej patrzą na tego typu projekty. 

Myśląc poważnie o swoim biznesie w sieci - powinieneś rozważyć stworzenie responsywnej strony internetowej!

Wasi Klienci oglądają stronę na różnych urządzeniach: telefony, tablety, komputery, w których wyświetlacze mają różne wyświetlacze a przy tym i rozdzielczości. Nieresponsywny projekt strony (DESIGN) może uniemożliwić Waszemu Klientowi poprawne odczytanie strony i tym samym Klient tak szybko jak się na stronie internetowej pojawił - tak szybko tą stronę porzuci. 

Największą WADĄ takich rozwiązań są niestety KOSZTA!

Tworzenie responsywnych projektów stron internetowych zajmuję z reguły znacznie więcej czasu. Musimy przygotować kilka wersji wyświetlania strony internetowej na różne rozdzielczości urządzenia. Z reguły na wersjach mobilnych stron internetowych pozostawiamy tylko najbardziej istotne elementy z uwagi na fakt małych rozmiarów wyświetlacza - często 320 na 480 px.

Tworzenie responsywnych stron internetowych zajmuję więcej czasu, ale efekty takiego rozwiązania przynoszą znacznie więcej zysków! Wybór należy do Ciebie!

 

NASI KLIENCI

Zadowoleni Klienci

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów i skorzystaj z naszej bogatej oferty tworzenia stron internetowych. Będziemy wdzięczni również za pozostawienie opinii po wykonanej usłudze.

Skontakuj się z nami

Zleć nam zrobienie

STRONY INTERNETOWEJ

i uzyskaj 20% RABATU

Dla naszych NOWYCH KLIENTÓW przewidzieliśmy RABAT 20%, na wykonanie pierwszej STRONY INTERNETOWEJ. Dla naszych stałych Klientów, również przygotowaliśmy ciekawe PROMOCJE!

ZADZWOŃ

Dopytaj o szczegóły PROMOCJI na stronę internetową!