Portfolio

Zrealizowaliśmy setki stron internetowych dla firm z różnych branż. Poniżej zamieszczamy przykładowe realizacje stron internetowych, logotypów oraz projektów naszego autorstwa.

Strona główna » Portfolio » MIRAFLORES

MIRAFLORES

MIRAFLORES - salon fryzjerski Warszawa

Opis wykonanej realizacji

Strona internetowa zrealizowana dla salonu fryzjerskiego: MIRAFLORES

Głównym profilem działalności firmy MIRAFLORES z siedzibą w Warszawie (Łomiankach) jest laserowe przedłużanie i zagęszczanie włosów. Dodatkowo prowadzone są szkolenia powiązane z marką HAIRDREAMS oraz sprzedaż ekologicznych produktów dla salonów fryzjerskich, aptek oraz gabinetów trychologicznych.

https://miraflores.pl

Funkcjonalność strony internetowej

System CMS - WordPress

Statystyki strony

Pozycjonowanie strony internetowej

0

Responsywna strona internetowa

Blog

Galeria

Szkolenia

Formularze kontaktowe

Lokalizacja na mapach Google

Połączenie z Social Media

Instalacja strony na wybranym hostingu

Podpięcie domeny

~

Instalacja certyfikatu SSL

Zobacz także

CITYOK

CITYOK

Strona internetowa dla Fundacji z Warszawy CITY OK. Fundacja CITYOK jest pozarządowym, niezależnym ośrodkiem zajmującym się problematyką zrównoważonego rozwoju, rozpowszechnianiem wśród decydentów i społeczności lokalnych wiedzy na temat ochrony klimatu i adaptacji do jego zmian oraz na temat wpływu ryzyka klimatycznego i środowiskowego na finanse i potencjał rozwojowy miast i regionów.

Wojger

Wojger

Strona internetowa dla firmy specjalizującej się w kompleksowych rozwiązaniach instalacyjnych, które podnoszą komfort użytkowania poprzez efektywne ogrzewanie i wentylację.