Poradniki

Poradniki to dział, który powstał z myślą o naszych Klientach jak również osobach zainteresowanych tworzeniem stron internetowych, optymalizacją pod kątem SEO, czyli pozycjonowaniem.

Poradniki » Tworzenie WWW » Responsywne strony internetowe RWD

Responsywne strony internetowe RWD

Responsywne strony internetowe RWD

Responsywna Strona Internetowa RWD – czyli jedna strona na wiele urządzeń!

Zalet tworzenia responsywnych stron internetowych jest pełna gama. Jednym z ułatwień jest wspólny system do zarządzania treścią strony internetowej (system CMS). Kolejną zaletą tworzenia responsywnych stron internetowych jest spójność i jednakowa widoczność naszej strony dla odwiedzających użytkowników jak i wyszukiwarek internetowych. Responsywną stronę internetową wszyscy widzą jednakowo, bez względu na urządzenie z jakiego korzystają – jedyną różnicą jest rozmieszczenie poszczególnych elementów na stronie internetowej względem rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym wyświetlana jest strona internetowa.

Zalety responsywnych stron internetowych

R

Jeden, wspólny system CMS

R

Oszczędność czasu przy aktulizacjach

R

Spójna widoczność dla użytkowników

R

Stabilne pozycje dla wyszukiwarek

Wady responsywnych stron internetowych

O

Koszty utworzenia strony internetowej RWD

Najważniejszym aspektem tworzenia responsywnych stron internetowych dla Klienta powinna być jej stabilna widoczność i pozycja w wyszukiwarce Google. Roboty indeksujące strony internetowe w wyszukiwarce Google, wymagają w tej chwili przystosowania stron do wyświetlania ich na urządzeniach mobilnych, a w szczególności telefonach.

Wyniki pozycjonowania jednej i tej samej strony internetowej mogą różnić się od siebie w zależności na jakim urządzeniu jest aktualnie wyświetlana. Dlatego, też myśląc poważnie o swoim biznesie w sieci – powinieneś rozważyć stworzenie responsywnej strony internetowej!

Zobacz także

Cennik stron internetowych

Cennik stron internetowych • ile zapłacimy za wykonanie strony internetowej? Od czego zależy ceny za wykonanie stron internetowych? Sprawdź i wybierz firmę.