Social Media – Marketing społecznościowy

Social Media Marketing • Skuteczna reklama w Mediach Społecznościowych • Prowadzenie profilu firmowego FanPage w imieniu Klienta • Skuteczna reklama niskim kosztem.

Strona główna » Poradniki » Tworzenie WWW » Social Media – Marketing społecznościowy

Strategia marketingowa skrojona na potrzeby Twojej firmy

Niewątpliwie wraz z utworzeniem strony internetowej warto również zadbać o utworzenie profilu firmowego w Social Mediach, czyli serwisach społecznościowych. Jak podają raporty i statystyki w 2019 roku z serwisów społecznościowych skorzystało 3, 484 mld użytkowników, z czego w samej Europie około 435,6 mln osób i liczba ta z roku na rok stale rośnie. Same liczby mówią o tym, jak duży potencjał niosą za sobą Social Media i dlaczego powinniśmy w nich zaistnieć z naszą wizytówką firmową jakim jest spersonalizowany profil społecznościowy.

Naszą misją jest realizowanie celów biznesowych naszych Klientów za pomocą marketingu online, dlatego też dbamy o całościowy wizerunek firm nie tylko w postaci stworzonych stron internetowych ale również w kreowaniu marki i jej rozpoznawalności w internecie za pomocą serwisów społecznościowych tj. Facebook, GoogleInstagram, Twitter i inne.

Działania marketignowe w ramach utworzonego profilu na Social Media

Wykreujemy pożądany wizerunek prowadzonej przez Ciebie firmy poprzez sprofilowany profil społecznościowy np. fanpage. Wykorzystujemy wszelkie możliwości jakie dają nam najbardziej znane serwisy społecznościowe w tym Facebook, Google, Instagram, Twitter i inne.

Tworzymy spersonalizowaną oprawę graficzną dbając o całościowy wizerunek marki w social mediach. Wykonujemy tematyczne posty, filmyartykuły oraz tworzymy skuteczne kampanie reklamowe, które są ściśle nastawione na sprzedaż produktów bądź usług na naszych profilach społecznościowych.

W umieszczanych publikacjach na profilach społecznościowych w postaci infografik, postów, wydarzeń, krótkich filmach reklamowych czy też animacjach wpływamy na rozpoznawalność marki naszych Klientów, jak również koncentrujemy się na generowaniu ruchu, zwiększonej sprzedaży produktów i usług oraz przekierowaniu użytkowników na docelowe strony internetowe z pełną ofertą. Działania takie korzystnie wpływają także na pozycjonowanie stron internetowych naszych Klientów.

R

Spersonalizowana oprawa graficzna

R

Tematyczne i chwytliwe posty

R

Artykuły zwiększające ruch na stronie

R

Filmy wpływające na rozpoznawalność marki

R

Oferty produktowe

R

Kampanie reklamowe

Przykładowe materiały marketingowe na social media

Firmowy profil społecznościowy otworzy Ci możliwość na pozyskanie i zbudowanie prawdziwej społeczności, której część z nich stanie się Twoim Klientami i wejdzie z Tobą w interakcję gdy stworzysz im do tego możliwość, publikując chwytliwe i wysokiej jakości materiały. Pamiętaj, że każda publikacja, może realizować inne cele biznesowe, dlatego też warto zastanowić się przed jej umieszczeniem do kogo będzie adresowana, jaką rolę ma spełniać i w jakiej formie ją zademonstrować użytkownikom.

Film reklamowy – 30 sek

Krótki 30 sek. film reklamowy „INTRO” – opublikowany na profilach społecznościowych Facebook, Instagram, oraz wizytówce Google, który ma na celu zwiększenie rozpoznawalności marki.

Infografika – pozyskanie ruchu na stronie

Infografika zamieszczona na portalach społecznościowych Facebook, Instagram, oraz wizytówce Google, która ma na celu skierowanie ruchu na docelową stronę internetową.

Chcesz wypromować swoją firmę w Social Media? A może chcesz zwiększyć sprzedaż w firmie bądź rozpoznawalność marki za ich pomocą? Bez względu jaki jest Twój cel – dobrze przemyślana, zaprojektowana i wdrożona reklama na profilach społecznościowych będzie skutecznie realizowała Twoje założone cele biznesowe.

Serwisy społecznościowe typu Facebook, Google, Instagram, Twitter otwierają wiele możliwości reklamowania się i dotarcia do świadomości internautów. Wykorzystaj tę szansę i potencjał – chętnie przedstawimy Ci nasze warunki współpracy i doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Tworzenie Stron Internetowych Warszawa

Zobacz także

Strona internetowa na WordPress

Strona internetowa na WordPress

Strony internetowe wykonane w systemie Wordpress. Poznaj wszystkie zalety stron tworzonych w CMS Wordpress i uniknij niepotrzebnych wydatków.

Jak zainstalować WordPress?

Jak zainstalować WordPress?

Jak zainstalować Wordpress na własnym hostingu • Jak utworzyć bazę danych i połączyć ją z Wordpress? Stwórz swoją pierwszą stronę www czy bloga!

Trendy w projektowaniu stron internetowych 2021

Trendy w projektowaniu stron internetowych 2021

Trendy w projektowaniu stron internetowych podbijające internet w kolejnym roku • Ciemny tryb, kolaże i wiele innych technik, na które warto zwrócić uwagę projektując strony internetowe w 2021 roku.