Social Media – Marketing społecznościowy

Social Media Marketing • Skuteczna reklama w Mediach Społecznościowych • Prowadzenie profilu firmowego FanPage w imieniu Klienta • Skuteczna reklama niskim kosztem.

Poradniki » Tworzenie WWW » Social Media – Marketing społecznościowy

Strategia marketingowa skrojona na potrzeby Twojej firmy

Niewątpliwie wraz z utworzeniem strony internetowej warto również zadbać o utworzenie profilu firmowego w Social Mediach, czyli serwisach społecznościowych. Jak podają raporty i statystyki w 2019 roku z serwisów społecznościowych skorzystało 3, 484 mld użytkowników, z czego w samej Europie około 435,6 mln osób i liczba ta z roku na rok stale rośnie. Same liczby mówią o tym, jak duży potencjał niosą za sobą Social Media i dlaczego powinniśmy w nich zaistnieć z naszą wizytówką firmową jakim jest spersonalizowany profil społecznościowy.

Naszą misją jest realizowanie celów biznesowych naszych Klientów za pomocą marketingu online, dlatego też dbamy o całościowy wizerunek firm nie tylko w postaci stworzonych stron internetowych ale również w kreowaniu marki i jej rozpoznawalności w internecie za pomocą serwisów społecznościowych tj. Facebook, GoogleInstagram, Twitter i inne.

Działania marketignowe w ramach utworzonego profilu na Social Media

Wykreujemy pożądany wizerunek prowadzonej przez Ciebie firmy poprzez sprofilowany profil społecznościowy np. fanpage. Wykorzystujemy wszelkie możliwości jakie dają nam najbardziej znane serwisy społecznościowe w tym Facebook, Google, Instagram, Twitter i inne.

Tworzymy spersonalizowaną oprawę graficzną dbając o całościowy wizerunek marki w social mediach. Wykonujemy tematyczne posty, filmyartykuły oraz tworzymy skuteczne kampanie reklamowe, które są ściśle nastawione na sprzedaż produktów bądź usług na naszych profilach społecznościowych.

W umieszczanych publikacjach na profilach społecznościowych w postaci infografik, postów, wydarzeń, krótkich filmach reklamowych czy też animacjach wpływamy na rozpoznawalność marki naszych Klientów, jak również koncentrujemy się na generowaniu ruchu, zwiększonej sprzedaży produktów i usług oraz przekierowaniu użytkowników na docelowe strony internetowe z pełną ofertą. Działania takie korzystnie wpływają także na pozycjonowanie stron internetowych naszych Klientów.

R

Spersonalizowana oprawa graficzna

R

Tematyczne i chwytliwe posty

R

Artykuły zwiększające ruch na stronie

R

Filmy wpływające na rozpoznawalność marki

R

Oferty produktowe

R

Kampanie reklamowe

Przykładowe materiały marketingowe na social media

Firmowy profil społecznościowy otworzy Ci możliwość na pozyskanie i zbudowanie prawdziwej społeczności, której część z nich stanie się Twoim Klientami i wejdzie z Tobą w interakcję gdy stworzysz im do tego możliwość, publikując chwytliwe i wysokiej jakości materiały. Pamiętaj, że każda publikacja, może realizować inne cele biznesowe, dlatego też warto zastanowić się przed jej umieszczeniem do kogo będzie adresowana, jaką rolę ma spełniać i w jakiej formie ją zademonstrować użytkownikom.

Film reklamowy – 30 sek

Krótki 30 sek. film reklamowy “INTRO” – opublikowany na profilach społecznościowych Facebook, Instagram, oraz wizytówce Google, który ma na celu zwiększenie rozpoznawalności marki.

Infografika – pozyskanie ruchu na stronie

Infografika zamieszczona na portalach społecznościowych Facebook, Instagram, oraz wizytówce Google, która ma na celu skierowanie ruchu na docelową stronę internetową.

Chcesz wypromować swoją firmę w Social Media? A może chcesz zwiększyć sprzedaż w firmie bądź rozpoznawalność marki za ich pomocą? Bez względu jaki jest Twój cel – dobrze przemyślana, zaprojektowana i wdrożona reklama na profilach społecznościowych będzie skutecznie realizowała Twoje założone cele biznesowe.

Serwisy społecznościowe typu Facebook, Google, Instagram, Twitter otwierają wiele możliwości reklamowania się i dotarcia do świadomości internautów. Wykorzystaj tę szansę i potencjał – chętnie przedstawimy Ci nasze warunki współpracy i doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Tworzenie Stron Internetowych Warszawa

Zobacz także

Jak zainstalować WordPress?

Jak zainstalować Wordpress na własnym hostingu • Jak utworzyć bazę danych i połączyć ją z Wordpress? Stwórz swoją pierwszą stronę www czy bloga!

Trendy w projektowaniu stron internetowych 2021

Trendy w projektowaniu stron internetowych podbijające internet w kolejnym roku • Ciemny tryb, kolaże i wiele innych technik, na które warto zwrócić uwagę projektując strony internetowe w 2021 roku.